Zkušenosti s elektroizolacemi

V současné formě funguje společnosti MAT ES-MAT od roku 2005, naše zkušenosti ale sahají ještě mnohem dál. Samotná firma byla založena v roce 1992, do dnešního stavu ale měla ještě daleko. Postupem let se naše nabídka postupně měnila, abychom nakonec zakotvili v oblasti prodeje elektromateriálů a stavebních materiálů, kterému se věnujeme v současnosti. Dnes za sebou máme stovky zakázek nejen v Kroměříži a Hulíně, kde naše společnost sídlí, ale i po celém zbytku střední a jižní Moravy.

Těší nás, že naše služby nevyužívají jen jednotliví soukromí klienti, ale i profesionálové v oblasti výroby a oprav elektrických zařízení a spotřebičů, což svědčí o rozmanitosti i vysoké kvalitě naší nabídky. Od samých začátků si zakládáme na tom, že od nás naši klienti nedostávají jen produkty podle svých potřeb, ale také kompletní dopravu na místo určení, kvalifikované poradenství a realizaci potřebných prací, kterou zprostředkováváme za pomoci osvědčených realizačních firem. S prodávaným materiálem od nás klienti navíc dostanou také veškerou potřebnou dokumentaci včetně atestů, protokolů nebo pracovních postupů. Máme za to, že je to právě komplexnost našeho přístupu, co naši klienti na naší práci oceňují. Věříme, že náš servis bude vyhovovat i Vám!

Historie společnosti MAT ES-MAT

Hlavním předmětem naší nabídky nebyl vždy prodej elektroizolačních a stavebních materiálů. Když naše firma v roce 1992 vznikla, věnoval se její zakladatel, pan Zdeněk Macůrek, pouze poradenství v oblasti navíjení a impregnací, jinak se ale specializoval na prodej drogistického zboží. Po tom, co se pan Macůrek své firmě začal věnovat naplno, se její nabídka rozšířila na zakázkovou výrobu toroidů, cívek a zalévání transformátorů. Podnět k další podstatné změně dal pan Vladimír Lisý, který do firmy přišel v roce 1999 a její nabídku přeorientoval především na obchod a sortiment obchodu rozšířil na lepící tmely a laky, drážkové izolace, bužírky, teplem smrštitelné hadičky, kabelové spojky a jiný elektroizolační materiál. Po odchodu pana Macůrka do důchodu se tyto tendence ve vývoji společnosti ještě zesílily, firma se transformovala na společnost s ručením omezeným a záhy navázala spolupráci se špičkovými dodavateli elektromateriálů i stavebních materiálů.

Mezi ně patří dodnes např. společnost DAPE, český výrobce reflexních tepelných izolací, společnost ALTOtec, která dodává kvalitní stavební prvky, nebo firma Synflex, výrobce elektroizolací a komponent pro trafa a elektromotory. Nepřestáváme se vyvíjet ani dnes a svým klientům se pokaždé snažíme nabízet ty nejlepší současné produkty a služby. Dejte nám i Vy vědět, jak byste si spolupráci s námi představovali!