Ve společnosti MAT-ES MAT kombinujeme perfektní znalost dvou rozdílných oblastí: stavebnictví a elektra. Své služby v těchto oborech poskytujeme klientům už přes deset let, během kterých jsme se na Kroměřížsku etablovali jako zavedená, spolehlivá společnost, kterou desítky klientů pravidelně využívají jako svůj hlavní zdroj služeb v oblasti elektromateriálů, tepelných izolací a celé řady dalších.

Jsme společností, která celý svůj servis uzpůsobuje spokojenosti klienta a pokaždé pro něj hledá optimální řešení s maximální kvalitou a dlouhou životností, které je nezávislé na pomíjivých trendech, ale přitom z nich umí využívat to nejlepší. Ve všech oblastech své činnosti dovedeme nabídnout komplexní servis včetně dodání a dopravy, ale také kvalifikovaného poradenství (v případě zájmu umíme zprostředkovat také služby osvědčené realizační firmy). Náš zkušený tým Vám pomůže dostat z našich služeb maximum a získat tak servis na míru a přesně podle svých představ.

Co konkrétně v nabídce společnosti MAT-ES MAT najdete?

Elektro

  • V oblasti elektra se soustředíme především na prodej špičkových elektroizolačních materiálů. Naši širokou nabídku ocení především všichni, kdo se v oblasti pohybují profesionálně, třeba jako opraváři nebo výrobci elektromotorů, transformátorů, čerpadel a dalších elektronických přístrojů a součástek.

Naše nabídka elektromateriálů zahrnuje elektrické kabely (bezhalogenové kabely, telefonní, komunikační a zabezpečovací kabely, optické kabely, topné kabely, koaxiální kabely a další), impregnanty, laky a tmely (epoxidové lepicí tmely, PUR zalévací hmoty a další), vodiče na vinutí (měď, hliník), teplem smrštitelné hadice , izolační trubičky, folie, vodiče a další.

Stavba

  • V případě stavebních materiálů se specializujeme především na všechny typy obkladů, a to jak vnějších, tak interiérových. Jsme partnery celé řady dodavatelů, takže si mezi našimi obklady vyberou klienti s náročným vkusem i ti, kteří chtějí ušetřit. Dodáváme pouze obklady s vysokou odolností a nízkou náročností na údržbu, které Vaší stavbě dodají stylový, ale přitom útulný vzhled.

V oblasti obkladů u nás dostanete především fasádní obklady pro montované fasády několika značek, plastové palubky, podhledové obklady pro podbití střech a také vnitřní koupelnové obklady od italské značky Forte.

  • Dodáváme také produkty v oblasti tepelných izolací. V našem sortimentu najdete reflexní tepelné izolace, které své využití nacházejí především pro izolaci pasivních a nízkoenergetických domů s vysokými nároky na tepelně izolační vlastnosti. Naše izolace zvládnou nahradit nepoměrně silnější vrstvu běžných izolačních materiálů a jsou tak ideální pro všechny stavební objekty, v nichž jsou ekologické ohledy prioritou.
  • Jednou ze stabilních součástí naší nabídky jsou i produkty pro vnitřní, venkovní i mobilní elektrické vytápění. Pro všechny typy nabízíme kompletní systém elektrického vytápění včetně širokého výběru termostatů, regulátorů a časových programátorů.

Nabídka naší společnosti je mnohem širší než cokoli, co se vejde na několik úvodních řádků. Pokud byste o ní rádi zjistili podrobnosti, rádi se s Vámi uvidíme osobně přímo v naší provozovně v Hulíně. Poradit si kdykoli můžete nechat také na některém z našich kontaktních spojení, kde je zároveň možné si naše služby a produkty rovnou objednat. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!

Provozní doba

Pondělí–pátek 7:30 – 15:30
Po předchozí telefonické dohodě Vám své služby rádi poskytneme i mimo oficiální provozní dobu.

O SPOLEČNOSTI MAT-ES MAT

Ve společnosti MAT-ES MAT kombinujeme perfektní znalost dvou rozdílných oblastí: stavebnictví a elektra.

Jsme společností, která celý svůj servis uzpůsobuje spokojenosti klienta a pokaždé pro něj hledá optimální řešení s maximální kvalitou a dlouhou životností, které je nezávislé na pomíjivých trendech, ale přitom z nich umí využívat to nejlepší.

Více o naší firmě

Obchod – stavba:

Petra Lisá
tel. 725 634 148

Adresa:
U Stavu I 1126
768 24, Hulín

E-mail: info@mat-es.cz
E-shop: eshop.mat-es.cz

Vedení firmy a odborné poradenství:

Vladimír Lisý
tel. 725 634 147


Zkušenosti s elektroizolacemi.

V současné formě funguje společnosti MAT ES-MAT od roku 2005, naše zkušenosti ale sahají ještě mnohem dál.

Samotná firma byla založena v roce 1992, do dnešního stavu ale měla ještě daleko. Postupem let se naše nabídka postupně měnila, abychom nakonec zakotvili v oblasti prodeje elektromateriálů a stavebních materiálů, kterému se věnujeme v současnosti.

Více o našich zkušenostech