Kontakty

Ve společnosti MAT-ES MAT v Hulíně jsme experty na všechno, co souvisí s elektromateriály, tepelnými izolacemi, elektrickým vytápěním a dalšími stavebními materiály a službami. Pokud byste si některou ze součástí naší nabídky rádi objednali nebo se potřebujete zeptat na podrobnosti o našich službách, budeme Vám kdykoli k dispozici na následujících kontaktních spojeních.

Obchod – stavba:

Petra Lisá
tel. 725 634 148

Adresa:
U Stavu I 1126
768 24, Hulín

E-mail: info@mat-es.cz
E-shop: eshop.mat-es.cz

Vedení firmy a odborné poradenství:

Vladimír Lisý
tel. 725 634 147

Firma MAT-ES MAT je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského obchodního soudu v Brně, oddíl C, vložka 49954

Pokud sháníte kvalitní elektroizolační materiály, elektrické vytápění nebo tepelné izolace, proč nevyzkoušet profesionály s více než deseti lety zkušeností v oboru? V naší firmě spolupracujeme s desítkami dodavatelů a umíme tak uspokojit požadavky každého z našich klientů. Věříme, že Vám spolupráce s námi bude vyhovovat!

KONTAKTOVAT NÁS MŮŽETE I PROSTŘEDNICTVÍM TOHOTO FORMULÁŘE:

3 + 7 =

Kde nás najdete na Kroměřížsku

Ve společnosti MAT ES MAT poskytujeme své služby klientům nejen v Hulíně, kde sídlíme, ale i všude v širokém okolí Kroměříže a v dalších částech střední a jižní Moravy (Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště, Přerov, Prostějov, Vyškov, Olomouc, Hodonín). Staráme se o kompletní dodávku elektromateriálů, tepelně izolačních materiálů, systémů elektrického vytápění a dalších produktů a služeb, a pokud cokoli z toho právě sháníte, rádi přijedeme až k Vám.

Pokud byste se na podrobnostech naší spolupráce rádi domluvili osobně, můžete nás po telefonické dohodě navštívit přímo v prostorách našeho sídla a zeptat se na všechno, co Vás ohledně naší nabídky zajímá. Sídlo naší firmy najdete v Hulíně, asi 6 km od Kroměříže. Protože se kousek od města kříží hned dvě dálnice (D1 a D55), dostanete se k nám pohodlně ze všech dalších částí střední i jižní Moravy (z dálnice D1 stačí do Hulína sjet exitem 264, z dálnice D55 exitem 17).

Sídlíme ve východní části města, jen pár set metrů od sjezdu z dálnice D55. Najdete nás v příjemné obytné čtvrti v ulici U Stavu I. Přijet k nám můžete také veřejnou dopravou – na zastávce u podjezdu, která je od nás vzdálená sotva dvě stě metrů, Vám denně zastaví několik autobusových linek z Kroměříže, Prostějova nebo Zlína a za pár minut se k nám dostanete také z hulínského železničního nádraží. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!