Čím se řídíme při práci

Společnost MAT ES-MAT si od svých začátků prošla bouřlivým vývojem, každou změnu, kterou jsme ve své nabídce realizovali, jsme ale koncipovali tak, aby nám umožnila poskytovat svým klientům ještě o něco kvalitnější servis.
S více než deseti lety zkušeností za námi můžeme dnes bez uzardění tvrdit, že svůj obor známe dokonale a dokážeme v něm najít to nejlepší přesně podle potřeb našich zákazníků. V posledních letech se pohybujeme především v oblasti prodeje elektromateriálů (včetně kabelů a kabelových souborů, impregnantů, izolačních laků, dílů pro elektromotory a transformátory a řady dalších), izolačních materiálů, kompletního elektrického topení včetně příslušenství a venkovních i vnitřních obkladů.

Během let jsme pro své zákazníky vybrali ty nejlepší značky a výrobce a navázali s nimi spolupráci, díky které u nás klienti pokaždé dostanou ucelenou nabídku včetně řady produktů, které v Česku nejsou běžně dostupné. Za svými klienty jezdíme po celé střední a jižní Moravě a kdykoli to jde, přizpůsobujeme jim svůj servis i produkty na míru. Věříme, že si u nás vyberete i Vy – stačí se nám ozvat a domluvit se na podrobnostech.

Proč si vybrat právě naši společnost?

Rozmanitost nabídky – Protože zastupujeme několik různých výrobců, nejsme omezeni politikou jediného dodavatele a nezávisle na ní tak zvládneme každému klientovi nabídnout služby přesně podle jeho přání.

Proč si vybrat právě naši společnost?

Rozumné ceny – Pro všechny své produkty se ceny dlouhodobě snažíme držet nízko, aniž bychom slevili na kvalitě. Díky tomu umíme špičkové elektromateriály i stavební prvky dostat mezi velmi široké spektrum zákazníků.

Proč si vybrat právě naši společnost?

Individuální přístup – Víme, co naši klienti potřebují, a pokaždé se snažíme najít optimální řešení, které dokonale sedne všem jejich potřebám. Našim cílem je především nabízet produkty, které obstojí v čase a nejsou založené na pomíjivých módních trendech.

Proč si vybrat právě naši společnost?

Moderní materiály – Ať už si od nás objednáte kabely, které jinde nemají, nebo některý z našich zajímavých stavebních materiálů, dostanete pokaždé špičkový výrobek. Nebojíme se nabízet ani ty produkty, kterých se konzervativní výrobci bojí, a neustále aktivně hledáme inovativní a zajímavé novinky na trhu, abychom je svým zákazníkům dokázali zprostředkovat.

  • Proč si vybrat právě naši společnost?
    rozmanitost nabídky
    – Protože zastupujeme několik různých výrobců, nejsme omezeni politikou jediného dodavatele a nezávisle na ní tak zvládneme každému klientovi nabídnout služby přesně podle jeho přání.
  • rozumné ceny – Pro všechny své produkty se ceny dlouhodobě snažíme držet nízko, aniž bychom slevili na kvalitě. Díky tomu umíme špičkové elektromateriály i stavební prvky dostat mezi velmi široké spektrum zákazníků.
  • individuální přístup – Víme, co naši klienti potřebují, a pokaždé se snažíme najít optimální řešení, které dokonale sedne všem jejich potřebám. Našim cílem je především nabízet produkty, které obstojí v čase a nejsou založené na pomíjivých módních trendech.
  • moderní materiály – Ať už si od nás objednáte kabely, které jinde nemají, nebo některý z našich zajímavých stavebních materiálů, dostanete pokaždé špičkový výrobek. Nebojíme se nabízet ani ty produkty, kterých se konzervativní výrobci bojí, a neustále aktivně hledáme inovativní a zajímavé novinky na trhu, abychom je svým zákazníkům dokázali zprostředkovat.